سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

مونیخ سرویس

تعمیر پورشه ارزان تهران با مونیخ سرویس

از برترین ماشین‌ های لوکس و اسپرت در دنیا می‌ توان به پورشه اشاره کرد که همواره کیفیت بالا و زیبایی را به همراه خود دارد. قطعا حضور تعمیرگاهی تخصصی در زمینه تعمیرات موتور پورشه و … که بتوان به آن اعتماد کرد، حس می‌ شود.

با توجه به دقت و کیفیت ساخت موتور ماشین‌ های پورشه، تعمیر موتور این خودرو ها نیازمند استاد کارانی است که علاوه بر مهارت بالا، از این خودروها و تکنولوژی‌ های به کار رفته در موتور پورشه شناخت کامل و کافی داشته باشند. به خاطر همین سپردن کار به افراد نابلد خساراتی جبران‌ناپذیر از جمله افت شدید خودرو را در بر خواهد داشت.

تعمیرگاه تخصصی خودرو های خارجی مونیخ سرویس با مدیریت مهندسان و نیرو های با تجربه ، دوره دیده کمپانی پورشه توانسته به مشتریان بسیاری از صاحبان انواع پورشه را خدمت رسانی نماید و دارای تجربه بالایی خصوصا در عیب یابی مشکلات خاص این خودرو ها و تهیه قطعات اصلی با قیمت مناسب می باشد.

با توجه به آپشن ها و امکانات متنوع و پیشرفته این خودرو ها و با توجه به اینکه چند سالی از عمر آن ها می گذرد. دیگر علاوه بر سرویس پورشه نیاز به تعمیرات خاص و حرفه ای دارند که این مجموعه به کمک در اختیار داشتن اطلاعات فنی به روز و دستگاه دیاگ اصلی کمپانی پورشه (PIWIS) و تجربه در ایرادات اپیدمی، توانسته خدمات کاملا تخصصی را برای خودرو های پورشه ارائه نماید.

شما مشتریان عزیز برای دریافت وقت ویزیت برای تعمیر پورشه از مونیخ سرویس میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده آخر سایت با ما تماس بگیرید. ( برای سهولت دسترسی مجدد آن ها را تکرار میکنیم)

(تعمیرگاه و خدمات دهنده انواع خودروهای خارجی)